Знижка -20% на всю колекцію весна-літо 2024, з 14.06 по 24.06.2024🌷
Бонусна програма

Правила бонусної програми

Програма діє в магазинах під знаком для товарів та послуг Orsay UA по всій території України.

Учасником програми може стати споживач, що здійснив будь-яку покупку в магазинах під знаком для товарів та послуг Orsay UA, а також отримав та заповнив анкету, в порядку, передбаченому правилами програми.

Image
icon

Бонуси нараховуються з першої покупки

З кожної покупки на рахунок Учасника зараховуються бонуси у розмірі 5% від загальної суми покупки при купівлі товарів без знижки, та 3% від суми загальної покупки при купівлі акційних товарів та товарів зі знижкою, 1 бонус = 1 гривня.

Бонуси стануть доступними для використання через 15 календарних днів з моменту здійснення покупки.

Image

Бонуси не нараховуються з купівлі подарункових сертифікатів і з частини суми покупки, що сплачена бонусами (вказана у фіскальному чеку).

Учасник програми має право використовувати накопичені на його рахунку бонуси як знижку при купівлі товарів у мережі магазинів в яких діє дана програма.

Icon

Бонусні бали діють протягом 1 року з моменту здійснення останньої покупки.

Бонусами може бути сплачено до 30% вартості будь-якого товару, але не більше 30% від вартості всього чеку (у тому числі й товару зі знижкою, якщо знижка є меншою ніж 30%, учасник програми має право збільшити знижку до 30% шляхом списання накопичених бонусів), окрім розрахунку за подарунковий сертифікат. При цьому знижка рахується від першої ціни товару.

Image
images

Строк дії використання бонусів буде продовжено на ще один рік за умови здійснення будь-якої покупки в мережі магазинів під знаком для товарів та послуг Orsay UA до моменту закінчення річного строку.

У випадку не придбання товару в магазинах під знаком для товарів та послуг Orsay UA протягом року після здійснення останньої покупки, бонуси на рахунку Учасника анулюються та відновленню не підлягають.

Організатор Програми має право на свій розсуд вносити будь-які зміни в чинні правила Програми в будь-який час, попередньо повідомивши учасника Програми про внесення таких змін шляхом розміщення відповідної інформації в мережі магазинів Orsay UA і на сайті orsay.ua

Зареєструватись
+
Повідомлення успішно надіслано
Дякуємо, ми зв'яжемося з вами якомога швидше.