Знижка -20% на всю колекцію весна-літо 2024, з 14.06 по 24.06.2024🌷
Повернення або Обмін

Повернення або обмін

Ви можете повернути товар, який не підійшов, протягом 14 днів з моменту отримання замовлення за умови, що зберегли товарний вид, пакування, етикетки і товарний чек (товарну накладну). З товарами, які не підлягають поверненню, можна ознайомитись за посиланням.

Якщо Ви забрали товар у відділенні Нової Пошти, або отримали у кур’єра, або здійснили оплату за товар онлайн та вирішили повернути товар скористайтесь, будь ласка, інструкцією, яка міститься у бланку повернення у Вашому замовленні.

Кошти сплачені за товар повернуться Вам залежно від обраного методу оплати:

  • 1. Для товарів оплачених онлайн — термін повернення коштів до 5 робочих днів, з моменту відмови у відділенні Нової Пошти;
  • 2. Для товарів оплачених у відділенні Нової Пошти — кошти повертаються до 10 робочих днів від моменту прибуття/повернення товару на склад в Україні.

Обов’язково! Здійснюйте повернення на адресу вказану у бланку. Для прискорення термінів повернення коштів — повідомте номер транспортної декларації менеджеру онлайн-магазину. Оплата повернеться на картку з якої було здійснено платіж або на картку отримувача у випадках оплати товару у відділенні Нової Пошти. Термін зарахування повернених коштів на картковий рахунок встановлюється банком емітентом.

Важливо! Товари, які повертаються, не повинні бути пошкодженими або ношеними. Усі оригінальні етикетки та ярлики повинні бути збережені.

Плата за зворотну пересилку товару здійснюється за рахунок покупця.

Ми Вам повертаємо суму вартості товару, вартість доставки не враховується при поверненні.

Відмовитись від товару можливо в момент огляду у відділенні Нової Пошти, якщо замовлення було здійснене з опцією накладний платіж.

Наші менеджери раді надати Вам консультацію: щодня, з 10:00 до 22:00.

+38 (098) 338-54-79

+
Повідомлення успішно надіслано
Дякуємо, ми зв'яжемося з вами якомога швидше.